Partneři

Děkujeme za spolupráci

Jadran levně.cz
Cestovní kancelář 3CSAD zajišťuje ubytování v Chorvatsku na Makarské riviéře. Klienty dopravujeme vlastními luxusními autobusy od června do září. Najdete nás na autobusových nádražích v Havířově, Orlové, Frýdku-Místku a také u náměstí v Karviné-Fryštátě, ul. Hrnčířská 65. Hitem letošní sezóny jsou plavby se společností MSC Cruises. Naše kompletní nabídka na www.jadranlevne.cz
Vítkovice tours
Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS je největší českou cestovní kanceláří specializovanou na pobyty na Jadranu – v Chorvatsku a Černé Hoře. V široké nabídce ubytovacích kapacit naleznete pobyty vlastní, autobusovou i leteckou dopravou do více než 256 pobytových míst od Severní Itálie a Istrie přes Kvarner, Dalmácii, dalmátské ostrovy až do Černé Hory a Albánie. V naší nabídce naleznete také atraktivní lázeňské a wellness pobyty v Čechách, Slovinsku, Rakousku, Maďarsku a na Slovensku. Na zimní dovolenou můžete s cestovní kanceláří VÍTKOVICE TOURS vyrazit do Rakouska a Itálie.
lasskabrana
Lašská brána Beskyd je malá turistická oblast ležící na severovýchodě Moravy, v krajině Podbeskydí, která vytváří pomyslnou vstupní bránu do Beskyd. Lašská brána je častým cílem výletů a dovolených. Kdo ji navštíví, tomu otevře svou náruč, a bude tak moci poznat dosud nepoznané, objevit malebná zákoutí lesů a zřícenin hradů, kouzlo čarovných rozhledů, důstojnost památných staveb či příběhy slavných osobností. Lašskou bránu tvoří Kopřivnices automobilovými klenoty značky Tatra, Štramberk označovaný za moravský Betlém, Freudův Příbor, který je jedním z nejstarších měst na severovýchodní Moravě, či hudbou protkané Janáčkovy Hukvaldy.
Jake_shadowed
Vytváříme webové aplikace umožňující sdílet, propojovat, sledovat, kontrolovat, reportovat, analyzovat, optimalizovat,… a to vše jednoduše a (téměř) odkudkoli. On-line! Mezi realizované projekty patří například SKoT (Systém pro kontejnerový terminál – nasazen na terminálu UPLINE CZ u Mostu), SysEL (Systém pro skladovou evidenci logistických operací – nasazen ve Skladech v Obrnicích a Olomouci), ELIS (E-learningový systém – využívá např. Nestlé, Marca, Great United Trading) aj.
Ostrava info

Kulturní a společenský webzine pro Ostravu a okolní města.