Partneři

Děkujeme za spolupráci

Jadran levně.cz
Cestovní kancelář 3CSAD zajišťuje ubytování v Chorvatsku na Makarské riviéře. Klienty dopravujeme vlastními luxusními autobusy od června do září. Najdete nás na autobusových nádražích v Havířově, Orlové, Frýdku-Místku a také u náměstí v Karviné-Fryštátě, ul. Hrnčířská 65. Hitem letošní sezóny jsou plavby se společností MSC Cruises. Naše kompletní nabídka na www.jadranlevne.cz
lasskabrana
Lašská brána Beskyd je malá turistická oblast ležící na severovýchodě Moravy, v krajině Podbeskydí, která vytváří pomyslnou vstupní bránu do Beskyd. Lašská brána je častým cílem výletů a dovolených. Kdo ji navštíví, tomu otevře svou náruč, a bude tak moci poznat dosud nepoznané, objevit malebná zákoutí lesů a zřícenin hradů, kouzlo čarovných rozhledů, důstojnost památných staveb či příběhy slavných osobností. Lašskou bránu tvoří Kopřivnices automobilovými klenoty značky Tatra, Štramberk označovaný za moravský Betlém, Freudův Příbor, který je jedním z nejstarších měst na severovýchodní Moravě, či hudbou protkané Janáčkovy Hukvaldy.
Jake_shadowed
Vytváříme webové aplikace umožňující sdílet, propojovat, sledovat, kontrolovat, reportovat, analyzovat, optimalizovat,… a to vše jednoduše a (téměř) odkudkoli. On-line! Mezi realizované projekty patří například SKoT (Systém pro kontejnerový terminál – nasazen na terminálu UPLINE CZ u Mostu), SysEL (Systém pro skladovou evidenci logistických operací – nasazen ve Skladech v Obrnicích a Olomouci), ELIS (E-learningový systém – využívá např. Nestlé, Marca, Great United Trading) aj.
Ostrava info

Kulturní a společenský webzine pro Ostravu a okolní města.