Jak nakupovat

 1. V nabídce „Vstupenky“ si vyberte představení ve Vámi preferovaném datu a čase a klikněte na ikonku nákupu v pravém dolním rohu.
 2. Jakmile se Vám zobrazí hlediště, zvolte si požadovaný sektor kliknutím myši. Při zastavení myši nad sektorem se Vám zobrazí počet volných míst.
 3. Po zobrazení sedadel v sektoru si kliknutím myši vyberte Vámi preferovaná sedadla. Na pravé straně se Vám vybraná místa zobrazí v tabulce včetně celkové ceny.
 4. Pokud už jste u nás zaregistrovaní, přihlašte se pomocí svého loginu a hesla. Přihlášení potvrdíte kliknutím na tlačítko „Přihlásit“. Pokud u nás nakupujete poprvé, klikněte na „Registrace“ v modrém okně vpravo, vyplňte požadované údaje a klikněte na tlačítko „Zaregistrovat“. Přihlašovací údaje Vám během několika okamžiků přijdou do Vaší e-mailové schránky. V těle e-mailu naleznete přihlašovací údaje, pomocí kterých se přihlásíte.
 5. Jestliže máte svoje místa vybraná a jste přihlášení, pokračujte výběrem způsobu platby za vstupenky.
 6. Pořádající agentura může u některých představení připravit různé akční slevy, např. za doporučení známému. Postupujte podle pokynů u konkrétní slevy.
 7. Pokud máte slevový kód, zadejte jej do příslušného políčka. Pokud bude kód rozpoznán a bude v době nákupu platný, zobrazí se Vám informace o možnostech využití (pro která sedadla v daném sektoru platí a jaká je na tato místa sleva nebo akce). Sleva Vám bude odečtena až v následujícím kroku. Při použití slevových kódů může být omezen způsob úhrady na vybrané způsoby platby (obvykle převodem na účet nebo platba kartou on-line).
 8. Pakliže zvolíte jednu z on-line platebních metod, budete automaticky přesměrovaní na platební bránu. Po úspěšném uhrazení lístků si vstupenky budete moci vytisknout.
 9. Při volbě platby „Převodem na účet“ se Vám zobrazí informace k příkazu úhradě a QR kód pro jednoduchou mobilní platbu. Po připsání částky na náš účet obdržíte e-mailem informaci o možnosti stáhnout si a vytisknout vstupenky.
 10. Pokud zvolíte platbu „Kartou on-line“ nebo „Převodem na účet“, po uhrazení nebo přijetí e-mailu o uvolnění vstupenek se přihlašte v sekci „Vstupenky“ a klikněte na „Moje objednávky“ pod Vaším jménem. V přehledu Vašich nákupů si můžete příslušné vstupenky vytisknout.
 11. Zvolíte-li platbu v hotovosti na pobočce, zobrazí se Vám kód, na jehož základě si budete moci vstupenky vyzvednout u smluvních partnerů.